Ceník

Vstupní konzultace

(délka trvání: dospělý 2 hodiny, dítě 1 hodina)

Zahrnuje: konzultaci + léky na 3 měsíce poštou + zaslání homeopatické
                      lékárničky první pomoci pro domácí samoléčbu ve formátu PDF
                      na email

2000 Kč/ osoba

Každá další konzultace - kontrola

(délka trvání: dospělý i dítě 1 hodina)

Zahrnuje: konzultaci + léky na 3 měsíce poštou

1000 Kč/ osoba

Obě varianty zahrnují možnost telefonické konzultace v průběhu léčby ve všedních dnech úterý, středa, čtvrtek od 8-17 h.

REFERENCE

"K paní doktorce jsem začala chodit kvůli celkové rekonvalescenci po několikaleté péči o babičku a třech porodech. Výsledky léčby předčily má očekávání. Překvapila mě pečlivost a důkladnost vyšetření i následných kontrol. Někdy jsem si vymizení příznaků nebo potíží uvědomila jen díky jejímu dotazu. Paní doktorka má velký přehled a dokáže nasměrovat dál i na jiné cesty. Dá se s ní mluvit o všem. Řeším s ní i potíže dětí a s důvěrou doporučuji dalším!"

Petra Zmátlová, 41 let

"Milá Elio, děkuji za vyřešení zdraví obou mých dcer, jak anémie u jedné (17) tak imunity a kožních problémů u druhé (7). Zároveň děkuji za úžasný láskyplný a zároveň odborný a profesionální přístup. Přeji

krásné dny."

Alexandra Kovandová, 42 let

„Je mi 22 let a už na střední škole se u mě projevily znaky atopického ekzému v oblasti rukou. Žádné masti, ani podobné přípravky mi dlouhodobě nepomáhaly. Můj bratr měl podobný, rozsáhlejší problém a doporučil mi Dr. Spirit, protože ona mu s tímto problémem pomohla. I já měl to štěstí, že jsem užíváním homeopatických léčiv viditelně překonal kožní problémy a uvedl se zpátky do normálu, i když jsem zprvu této metodě léčby zcela nedůvěřoval. Její přístup hodnotím jako velmi kladný. Osobně mohu plně doporučit. “

Stanislav V., 22 let

"Paní doktorka Elia Spirit je Doktorka jak má být, laskavá, znalá, milá, pečlivá. Znám paní Doktorku mnoho let a vždy mě pomohla s každým zdravotním problémem, co se týče psychiky, ženských problémů, ... prostě všech problémů, se kterými jsem se na ni obrátila a všemi možnými radami. Děkuji paní Doktorko."

Dana Klimeková, 57 let

"Můj nepříjemný a život velmi ztěžující zdravotní problém, který klasická medicína nedokázala ani NEMĚLA SNAHU ŘEŠIT (!) - zhoršující se lymfatické otoky nohou - mi empatická, vnímavá paní doktorka Mudr. Spirit pomohla vyřešit. Mého syna mi pomohla zbavit se astmatu. Je zdravý. Děkuji."

Eva K., 38 let

"Paní doktorka léčí naši rodinu již několik měsíců, a to velmi úspěšně. Například mladšího syna "naučila" spinkat samotného v pokojíčku, odbourala mu mu strachy a bloky, které měl. Paní doktorka je úžasná svým empatickým, vstřícným a laskavým přístupem s ochotou vždy pomoci. Moc si jí vážíme a děkujeme za všechno, co pro nás dělá. Díky ní jsme poznali jinou stránku "léčení". "

Michaela L., 37 let